KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13261002
nr 1326 1002
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Stockholm". Signerad. Olja på duk, 73x128 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:08:14
8/5 12:39:28
2.000 kr
11/5 18:03:14
11 maj
Oscar Hernandez Soriano
Specialauktion med verk av Oscar Hernandez Soriano.
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano